Projektavimas

Įmonė  rengia specializuotus viešbučių vizualicinius ir techninius vidaus interjero projektus. Turėdami ilgametę patirtį viešbučių rangos ir eksploatavimo sferoje pateiksime sprendimus viešbučių, svečių namų ir kitų visuomenio apgyvendinimo vietų įrengimo ir atnaujinimo klausimais. Garantuojame ir visada siekiame, kad mūsų sprendimai, visais įrengimo klausimais, atitiktų optimaliausią dizaino, funkcionalumo bei investicijos ir atsipirkimo santykį.
- Viešbučio kambarių ir vonios kambarių vizualizaciniai projektai, pagal esamą arba būsimą padėtį. Profesionalūs patarimai bei sprendimai projektuojant interjerą.
- Techniniai projektai, medžiagiškumo parinkimas: Sienoms, grindims, baldams, apšvietimui, kambario aksesuarams, vonios įrangai ir kt.
- Bendros samatos sudarymas, projekto koordinavimas ir vykdymas.
 

Tiekimas

Pagal patvirtintą techninį ir vizualizacinį projektą, organizuojame visų specializuotų produktų tiekimą ir gamybą. Taip pat tai gali būti ir pavieniai pirkimai veikiančio viešbučio atnaujinimui, daliniam papildymui ar plėtrai. Per daugelį metų įdirbta ir ištobulinta kokybė bei pritaikomumas leis Jums įsirengti arba atsinaujinti geriausiu kainos, kokybės, funkcionalumo santykiu. Standartizuotas prekes galite peržiūrėti mūsų internetinėje parduotuvėje, tai tik dalis jų. Viešbučių sferoje visko standartizuoti neįmanoma, todėl pagal kiekvieno poreikį, parinksime modifikuotus produktus ar sprendimus, individualizuotus kiekvienam atvejui. 

Įrengimas

Per visą gyvavimo istoriją esame dalyvavę įrengiant daugybę viešbučių bent dešimtyje skirtingų Europos šalių. Organizuojame, kontroliuojame ir vykdome visus interjero įrengimo darbus. Mūsų darbuotojai žino ir supranta darbo veikiančiuose viešbučiuose specifiką ir atsakomybės lygį.
- Elektros, telefonų, TV sistemos instaliacija
- Sienų ir lubų gipso kartono karkasų įrengimas, garso izoliavimas, apdaila.
- Sienų ir lubų dažymo, tapetavimo ar dekoravimas kita danga
- Santechnikos darbai ir pilnas vonios kambario įrengimas arba dalinis atnaujinimas.
- Plytelių klijavimas
- Kiliminių, PVC ir Linoleumo dangų klojimas.
- Viešbučio baldų gamyba ir įrengimas
- Lovų ir čiužinių tiekimas. Visos reikalingos tekstilės tiekimas.
- Laisvai pastatoma aksesuarų ir montuojamų aksesuarų ir interjero detalių instaliavimas.  

Pavyzdinis kambarys

Pagal parengtą savo ar kitų projektą įrengiame pavyzdinį kambarį ar koridoriaus dalį. Pavyzdinis kambarys įrengiamas nemokamai arba už simbolinę kainą. Siekiama abipusė nauda, - klientas realiai įsitikina kaip vizualinis projektas atrodo išpildytas patalpoje, ar pateisIna lūkesčius parinktas medžiagiškumas, konstrukcinis tvirtumas, spalvų suderinamumas, apšvietimas bei kiti aspektai. Prieš pradedant serijos kambarių renovaciją tai ypač svarbu, tuo labiau, įvertinus pavyzdinį kambarį, visuomet galimos modifikacijos, samatos koregavimas.

Mums kaip rangovams,  pavyzdinis kambarys, tai taip pat duoda didelės naudos. Projektuojant neįmanoma numatyti visų niuansų, taip pat yra įvairios paslėptos konstrukcijos ir komunikacijos, kurios realiai pasimato tik atidengus išorines konstrukcijas.