mona-restaurant-2-1
MONA Restaurant

MONA Restaurant įrengimas.
Restorano erdvės paruošimas ir jos perplanavimas pagal nurodytą dizainą. Buvo atlikti paruošiamieji darbai lubų ir sienų dažymui. Lubos dažomos akustiniais dažais, tam, kad sugertų garsą ir triukšmą ir kuo geriau įzoliuotų. Restorano grindys buvo paruoštos plytelių klijavimui, pagal sukurtą dizainą, visos restorano grindys buvo suklijuotos mozaika, aplink kolonas sudėtos dekoratyvinės žalvarinės juostelės. Taip pat vienoje restorano zonoje sudėtos medinės grindys.
Baro erdvėje pagal užsakymą pagamintos metalinės lentynos su integruotais LED žibintais ir šilumos lempomis. Kitoje baro erdvėje pagamintos medinės lentynos ir medinis baras, kurio stalviršis yra žalvarinis.
Restorano įėjimo zonoje įrengtos stiklinės pertvaros. Suprojektuotos ir įrengtos klientų drabužinės ir padavėjams skirtos „Waiters station“.
Pagaminti restorano stalai naudojant medį ir kombinuojant medį ir marmurą. Pagal kliento pageidavimą suprojektuotos kėdės, foteliai, baro kėdės, pufai ir sofos. Naudojamas natūralaus ąžuolo masyvas ir oda.
Viešbučio koridoriuje pagaminama ir pakabinama medinė „MONA Restaurant“ reklaminė iškaba su LED RGB apšvietimu.  

Lauke, šalia restorano, suprojektuota ir įrengta terasa. Pilnas terasos įrengimas, medinis terasos suolas dengtas terasinėmis lentomis ir dekoruotas minkštomis pagalvėlėmis. Suolo apatinė dalis dekoruota akmenimis. Pastatomos medinės kolonos, pasiūnamos ir pakabinamos užuolaidos . Sumontuojamas Terasos stogas. Visu perimetru aplink terasą sumontuojamas LED apšvietimas. Pagaminti laukui pritaikyti staliukai su metaline koja ir Compact laminato stalviršiu.
Restorano fasadui pagaminamos ir sumontuojamos trys reklaminės šviečiančios iškabos.