Atliekami projektai

Atliekami projektai
Mama Shelter Prague

Veletrzni 1502/20, Prague, 170 00, Czech Skaityti daugiau


Atliekami projektai
Le Meridien Grand Hotel Nurnberg

Viešbučio „Le Meridien Grand Hotel Nurnberg“ renovacijos projektas yra vykdomas penkias etapais.
Viso projekto metu bus atnaujinti 192 kambariai ir visi koridoriai esantys viešbutyje. Naujai suformuotos gipso kartono lubos ir instaliuota apšvietimo sistema. Perdažomos sienos ir paklojama nauja Brintono kiliminė danga, po kuria dedamas guminis paklotas. Suklijuojamos marmuro plytelės vonios kambariuose, pakabinami nauji gyvatukai.
Renovuojamiems kambariams tiekiame Skaityti daugiau


Atliekami projektai
Hilton Frankfurt City Centre

Viešbutyje „Hilton Frankfurt City Center“ atnaujinamas pagrindinis restorano ir pusryčių erdvės plotas, bendrai apie 500m2. Išplečiama visa restorano erdvė, sujungiant „Park room“ su pagrindine erdve.
Paruošiami ir sumontuojami specializuoti pusryčių baldai ir švediškas stalas, visos baldų išdėstymo zonos įrėminamos plytelėmis. Perdažomos 5 metrų aukščio lubos ir kolonos. Perdažant atnaujinamos medinės interjero detalės - 100m2. Tarp plytelėmis išklijuotų zonų Skaityti daugiau


Atliekami projektai
AZIMUT Hotel Kurfuerstendamm Berlin

Pavyzdiniai kambariai užbaigti. Pilnai užbaigtas baldų, plytelių ir vonios aksesuarų, santechnikos, kiliminės dangos ir gipso kartono, užuolaidų, šviestuvų ir elektros instaliacijos, oro kondicionavimo sprendimai ir naujų sertifikuotų medinių langų tiekimas ir montavimas.
Artimoje ateityje visos viešbučio erdvės bus patikrintos pilnam atnaujinimui.
Palinkėkite mums sėkmės! :)
 

Skaityti daugiau

Atliekami projektai
Leonardo Hotel Edinburgh City Centre (Haymarket)

1 Morrison Link, Edinburgh EH3 8DN, Jungtinė Karalystė
Viešbutyje "Leonardo hotel Edinburgh city centre" yra vykdomas projektas renovuojant 130 kambarių. Šio projekto metu, visus esamus baldus demontuojame, perdažome kambarių sienas ir lubas, pakeičiama kiliminė danga. Visuose kambariuose yra surenkami nauji baldų komplekta Skaityti daugiau


Atliekami projektai
Azimut Hotel Delta Vienna

Sonnwendgasse 1100 Viena, Austrija
Viešbutyje rekonstrukcijos darbai bus vykdomi 2 etapais. 1 etapo metu bus atliekama 40 kambarių rekonstrukcija. Kambariai bus perdažomi (sienos, lubos). Taip pat kambariuose ir koridoriuje bus perklojama kiliminė danga, numatomas kiekis yra 3200m2.
Antrojo etapo metu numatoma rekonstruoti 140 kam Skaityti daugiau